Skip to content

O mnie

gray moka„Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby:
albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko”
Einstein

Szkoda, że Einstein nie dodał jak drugi punkt jest trudny w realizacji ;). W 100% zgadzam się z Einsteinem w tej kwestii – o ile to naprawdę jego słowa.

Gdy myślę o życiu jak o cudzie, to widzę oczami wyobraźni wielki zielony taras z miękkimi poduchami i drewnianym siedziskiem. Wieje lekki, ciepły wiatr, a za horyzontem chowa się słońce. Na siedzisku siedzę ja, przytulam się do męża owinięta kocem i razem delektujemy się chwilą. Do tego zawsze towarzyszy nam ciepła, parująca herbata. Obrazek jak z sielankowego filmu? To prawda! Każde życie może być jak film – Twoje również. Nawet jeśli nie masz takiego tarasu (ja nie mam).

Tam, gdzie mogę dopatruję się tych małych cudów – delikatnych uśmiechów i muśnięć podczas codzienności. Cud to spokojne życie w zgodzie ze sobą. Przepyszna herbata do śniadania i ulubiona kawa z przyjaciółmi. Wieczorna książka i poranne bieganie. Lub wylegiwanie się w łóżku. Pójście do kina lub spacer po parku. Udane zakończenie projektu. Miły mail od klienta. W każdy dzień przydarza Ci się wiele cudów – to piękne!

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania życia. Jaki cud przydarzył Ci się dzisiaj?

Ciepłe pozdrowienia,
Olga

PS Chcesz do mnie napisać? Zapraszam – olga.wlodek@graymoka.pl.

Jeśli masz ochotę poznać mnie bliżej – zerknij tu:

Możesz też zapisać się na newsletter: